دانلود رایگان نرم افزار کسب درآمد

عجله کن که بهتر از این نمیشه!

***توجه مهم***

 

 

من در این وبلاگ به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در هر هفته 10 تا 15 دلار به دست آورید . که با انجام همه آموزشها می شود هر هفته 120 تا 180 دلارکه میتوانید آنرا به حساب آلرت پی خود واریز نمایید. برای اینکار ، شما ابتدا باید در آن ثبت نام نمایید و پس از آن دیگر نیازی به بازدید تبلیغات سایت ندارید (که اگر بخواهید این کار را انجام دهید باید روزانه نیم ساعت برای آن وقت بگذارید و پول اینترنت بدهید). به جای این کار فقط کافیست که روزانه چند دقیقه نرم افزار مربوط به آن را اجرا کرده و با دادن نام کاربری و پسورد خود به نرم افزار ، اجازه دهید که نرم افزار به صورت اتوماتیک وارد  سایت شده و تبلیغات را بازدید کند . به این ترتیب پس از پایان تبلیغات نرم افزار به صورت اتوماتیک درآمد کسب شده را به حساب شما در سایت منتقل خواهد کرد و وقتی درامد شما به 10 دلار رسید می توانید آنرا به حساب خود منتقل کنید (دلار به دست آمده را می توانید خیلی ساده از طریق سایتهایی که تبادل پولهای الکترونیک را انجام می دهند به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی خود انتقال دهید)

دانلود رایگان ورژن جدیدنرم افزار کسب درآمد  

 با قابلیت کار با 13 سایت مختلف به صورت همزمان 
بدون نیاز به حضور شما پشت سیستم

همراه با آموزش کاملا فارسی

لازم به ذکر است که این نرم افزار هیچ از سرعت سیستم و اینترنت شما نمی کاهد ، مطمئن باشید و امتحان کنید.

 

   

معرفی و دانلود رایگان نرم افزار کسب درآمد

 

 

 

 

سلام دوستان امروز میخوام یه برنامه فوق حرفه ای و بسیار قوی تر از ‌‌Bux.to Autoclicker که فقط میتوانست روی تبلیغات ۱ سایت کلیک کند را برای شما معرفی نمایم . با استفاده از نرم افزار کاملا خودکار  که میتواند همزمان روی تبلیغات بیشتر از ۷ سایت کلیک کنید و بتوانید به صورت کاملا قانونی از سایتهای باکس درآمد کسب نمایید.

این نرم افزار توی اینترنت معرفی شده و به صورت پولی در اختیار شما قرار میگیره ولی آموزش این وبلاگ در نوع خودش بی نظیره. چون تمام موضوعات کسب درآمد رو پوشش میده  نرما افزار هم بدون هیچ شرطی در اختیار شما قرار میگیره.

معرفی نرم افزار کسب درآمد 

  •  معروفترین نرم افزار کلیک کننده بر روی تبلیغات به صورت خودکار
  • با قابلیت کار با چندین سایت به صورت همزمان
  • بدون نیاز به حضور شما پشت سیستم
  • بدون نیاز به هیچگونه هزینه اضافی
  • بدون نیاز به نصب روی سیستم
  • قابلیت استفاده از پروکسی برای تغییر آی پی جهت ورود به اکانتهای مختلف

فرض کنید شما برای کسب درآمد از اینترنت، قصد دارید با یکی از سایتهای کسب درآمد کار کنید . بنابراین کاری که شما باید انجام دهید این است که ابتدا در آن سایت عضو شده و سپس هر روز به مدت 10 تا 15 دقیقه وارد آن سایت شده و تبلیغات را بازدید کرده و مراحل کسب درآمد را انجام دهید تا بتوانید در هر روز مقداری درآمد کسب کنید .

اما مسلما این کار در عمل بسیار وقت گیر و دشوار خواهد بود زیرا شما نمی توانید برای کسب درآمد فقط با یک سایت کار کنید زیرا درآمد بسیار کمی به دست خواهید آورد بنابراین مجبور خواهید بود که با چنیدین سایت به فعالیت بپردازید . به همین دلیل تمام کسانیکه در اینترنت به کسب درآمد مشغول هستند در هر روز حداقل با 10 یا 20 سایت کار می کنند. به این ترتیب این افراد حداقل 3 تا 5 ساعت از وقت خود را برای کسب درآمد از اینترنت ، در اینترنت می گذرانند که مطمئنا باید هزینه زیادی برای پول برق و کارت اینترنت خود پرداخت کنند.

اما اگر شما یک نرم افزار کسب درآمد داشته باشید می توانید تمام این کارها را در عرض فقط 10 دقیقه انجام دهید.

شیوه کار به این صورت است که :
 ابتدا باید در سایتهایی که نرم افزار می تواند با آنها کار کند ثبت نام نمایید(این کار تقریبا 15 دقیقه بیشتر طول نمی کشد) . پس از آن نرم افزار را فعال کرده و نام کاربری و پسوردی را که با آن در سایتها ثبت نام کرده اید را به نرم افزار بدهید . و پس از آن فقط کافیست گزینه Start All را بزنید . با این کار نرم افزار شروع به کار کرده و به صورت همزمان در تمام این سایتها لاگین کرده و تک تک تبلیغات را چک می کند و درآمدی که از این بابت باید به حساب شما افزوده می گردید را مستقیما به حساب شما در سایت انتقال می دهد. جالب ترین نکته این است که به دلیل سرعت بسیار بالای این نرم افزار ، این نرم افزار برای چک کردن تمامی تبلیغات موجود در تمامی این سایتها ، فقط به6 تا 10 دقیقه زمان در هر روز نیاز دارد و شما لازم نیست که 5 ساعت در روز به اینترنت وصل باشید تا بتوانید درآمد کسب کنید . بلکه تمامی این کارها فقط در 6 تا 10 دقیقه انجام می گیرد.

این سایتها درآمد کسب شده شما را به حساب آلرت پای شما (که یک حساب بانکی اینترنتی است و شما نحوه بازکردن حساب در این بانک را در قسمت آموزشهای این وبلگ فرا خواهید گرفت) واریز خواهند کرد که شما می توانید این درآمدها را در عرض 24 ساعت به پول ایران تبدیل کرده و به هر حساب ایرانی که مایل باشید انتقال دهید .
اما اینجا یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن این است که درآمد به دست آمده از سایتها یی که با نرم افزارهای کسب درآمد کار می کنند کم است اما شما می توانید درآمد خود را از هر سایت تا 100 دلار در هر ماه افزایش دهید (یعنی اگر فقط با 3 سایت کار کنید و از هر سایت ماهانه 100 دلار به دست آورید می شود 300 دلار در هر ماه که به پول ایران می شود 240 هزار تومان برای یکماه !!!

چگونه؟؟؟
بهترین کار برای کسب درآمد بالا از این سایتها و نرم افزار کسب درآمد ، داشتن چند زیرمجموعه در هر سایت است اما مشکل اصلی این است که خیلی افراد نمی توانند برای خود زیرمجموعه بسازند !!! 
شما می توانید خودتان با تغییر دادن آی پی خود مرتبا برای خودتان زیرمجموعه درست کنید و مثلا در یک روز برای خود در هر سایت 10 زیرمجموعه بسازید !!! به این صورت شما نرم افزار را می فرستید که به ترتیب در زیرمجموعه هایی که ساخته اید کار کند . به این ترتیب هم از بابت کار نرم افزار در زیرمجموعه هایتان درآمد کسب خواهید کرد و هم از بابت پورسانتی که از بابت کارکردن این 10 زیرمجموعه به شما میرسد درآمد کسب خواهید کرد (که خیلی بیشتر از درآمد خودتان است) . یادتان باشد که تمام این زیرمجموعه ها خودتان هستید و قرار نیست که بخواهید زیرمجموعه گیری کنید ... پس نگران نباشید... به این ترتیب شما می توانید در هر ماه حتی 300 دلار و یا بیشتر هم به اکانت خود اضافه نمایید .

این یک نرم افزار با قابلیت کار با سایتهای مختلف است و می تواند به صورت همزمان با 15 سایت مختلف کار کند !!! فقط کافیست شما در این سایتها ثبت نام کرده و نرم افزار را بفرستید تا وارد این سایتها شده و برای شما درآمد کسب کند.
زمانی که شما این نرم افزار را دانلود می کنید ممکن است نرم افزار بتواند در تمام آن 15 سایتی که در لیستش قرار دارد کار کند و یا اینکه ممکن است بتواند فقط با تعدای از آنها مثلا 2 ، 3 و یا 5 تا از این سایتها کار کند .زیرا نرم افزار گاهگاهی توسط سرور سازنده آن آپگرید می شود به همین دلیل ممکن است وقتی که شما نرم افزار را تهیه می کنید این نرم افزار بتواند با تمامی سایتهای کار کند و یا اینکه فقط با چند تا از آنها کار کند اما این موضوع اصلا درآمدزایی شما را کم نخواهد کرد.

چگونه؟؟؟
شما قرار بود در 10 سایت برای خود 5 زیرمجموعه بسازید تا در ماه 500 دلار به دست آورید .. درست ؟؟؟؟ حال بیایید و در این دو یا سه سایتی که مشکلی با نرم افزار ندارند به جای 5 زیرمجموعه ،در هر کدام از آنها 10 یا 15 زیرمجموعه بسازید. به این ترتیب می بینید که باز هم همان پول را به دست می آورید !!!

ضمنا این نرم افزار قابلیت استفاده از پروکسی هم دارد یعنی می تواند با گرقتن یک پروکسی از شما ، با آی پی های مختلف وارد زیرمجموعه هایتان شود تا کسی به شما شک نکند !!! به این ترتیب شما می توانید به هر تعداد که بخواهید برای خود زیرمجموعه بسازید و از بابت آنها درآمد خوبی به دست آورید.

 

 

 

 

 

از ویژگی های این نرم افزار اینه که روی هر سیستم عاملی اجرا میشه

و از اکانت های مختلف در سایت های مختلف پشتیبانی می کنه .

و می شه براش سه نوع مختلف کلیک کردن تنظیم کرد.

و می شه براش پراکسی تنظیم کرد .

و رو هر سیستمی که جاوا روش نصب باشه اجرا میشه.

در صورت نصب نبودن جاوا بر روی سسیتم خود می توانید برای دانلود و نصب جاوا از لینک زیر استفاده کنید :
http://dl.asandownload.com/SoftWare/Utility/Programming/Java-SE-Runtime-Environment-6-Update-2-www.GigaRayaneh.com.zip


پسورد فایل زیپ شده : www.asandownload.com

برای دانلود نرم افزار Multiclicker هم بر روی لینک زیر کلیک کنید : برای دانلود آخرین ورژن ۱.3.1 اینجا کلیک کنید

لینک دوم :برای دانلود آخرین ورژن ۱.3.1 اینجا کلیک کنید

 

طرز کار با این برنامه خیلی ساده است :

فقط کافیه برنامه را دانلود کنید و

1- روی گزینه add کیلک کنید

2- سایت ای که توش اکانت ساختین را انتخاب کنید بعد Next را بزنید.

3- یوزر نیم و پسورد  خودتون را که در سایت های زیر ساختین را وارد کنید بعد Next را بزنید.

4- بعد گزینه 3 یعنی Every x mintes - between  را کلیک کنید و بعد Next را بزنید.

5- یکباره دیگر هم Next کنید  و در قسمت بعد (Setting) دقت کنید تیک Run on porgram start-up خورده باشد.

6- و بعد Finish را بزنید تا کار تمام شود .

7- این کار را برای هر کدام از سایت های زیر انجام دهید و هر موقعه به اینترنت وصل شدید روی گزینه Start all کلیک کنید.

برای شروع کار در سایتهای باکس شما باید یک حساب بانکی اینترنتی آلرت پی  داشته باشید.

 سپس یه بار برا همیشه تو سایت های زیر اکانت بسازید و بعد از امکانات این نرم افزار استفاده کنید .  آموزش ثبت نام در سایت Bux. to را می توانید به عنوان نمونه از اینجا بخوانید

دوستان به یک نکته توجه کنید در این سایت ها بخش ریفر را خالی نگذارید و یا تغییر ندهید چون شما را زیر مجموعه یک فرد خارجی می کند که خدا میدونه چندتا زیر مجموعه داره و همین طور یه روحیه ای بما برای فعالیت بیشتر بدید. 

 چنانچه سوالی بود  آن را در نظرات مطرح کنید من در خدمتم
موفق باشید.مرکز فـــــــــــــــــــــــروش وی پی ان
تجــــــــــARATــTJـــــارت الکترونیک وتجارت (کلیکی)PTC وقوانین تجارت و آموزش تجارت وفروشvpn vpn

/ 6 نظر / 190 بازدید
حسین

سلام وبلاگ زيبايي داري دوست داري از تك تك بازديد كننده هات پول در بياري؟! از لينك زير عضو سايت پارس پا شو و ماهيانه 1 ميليون تومان درآمد كسب كن من الان دارم همين كارو ميكنم از لينك من عضو شو تا براي من هم درآمدزايي بشه .// بيا عضو شو ضرر نميکني مثلا : 2000 بازديد کننده در روز = 4000 تومان در روز. يعني دو برابر تعداد بازيد کننده هات روزانه پول در مياري. بعدشم يادت نره کد پاپ آپ رو که تو صفحه کابري خودت بهت ميده توي قالب وبلاگت بزاري وگرنه هيچي از بازديدات برات حساب نمياد يه درامده راحت و بي دردسر اونم فقط با بازديد وبلاگت .در اين روش هيچ بنر و متني در وبلاگ شما نمايش داده نمي شود مطمئن باش http://parspa.net?q=regnuser&moref=1687171 راهنمايي بيشتر در وبلاگم: daramadza.blogfa.com

jorjany

نرم افزار کسب درآمد mci5 با داشتن این نرم افزار درآمد واقعی از دنیای اینترنت را تجربه خواهید نمود. درآمدی کاملاً قانونی از فروش و تبلیغات محصولات مجاز و دریافت پورسانت به صورت منظم و هفتگی. هم اینک کسب و کار خود را آغاز نمایید. http://www.mci5.com/index.php?refid=396

مرتضی

سلام نرم افزار مشاهده خودکار آگهی های سایت های باکس را می خواستم به شما معرفی کنم که قابلیت زیرمجموعه گیری داشته و 10 درصد مبلغ پرداخت کاربران به حساب شما منظور می شود. به دلیل اینکه کاربران سایت های باکس روز به روز رو به افزایش هستند منبع درآمد بسیار خوبی برای شما ایجاد می شود. درصورت پذیرفتن می توانید اقدامات لازم را جهت جذب زیرمجموعه انجام دهید. اطلاعات بیشتر را در آدرس زیر مشاهده کنید http://www.hamaseha.ir/hamaseh-bux-view-pay/BuxDetails.aspx با تشکر مدیریت سایت حماسه ها http://www.hamaseha.ir

مرتضی

سلام و خسته نباشید لطفا درصورت امکان نرم افزار مشاهده خودکار آگهی های سایت های Bux رو در سایت خود معرفی کنید. با قابلیت HighSpeed این نرم افزار هم می تونید آگهی های همه سایت های باکس رو بصورت یکجا مشاهده کنید. 10 درصد واریزهای زیرمجموعه های شما به حساب شما واریز میشه. دقت کنید که هیچ گونه تقلب و دورزدن سایت باکس در این نرم افزار صورت نمیگیره و آگهی ها بصورت کاملا سالم باز شده و مشاهده می شوند. می توانید تست بفرمائید. اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار رو در لینک زیر مشاهده کنید: http://www.hamaseha.ir/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3 لینک کوتاه شده: http://is.gd/mSUn3R با تشکر

محسن

سلام میشه بگید از این 13 تا سایت با این نرم افزار ماهیانه جقدر بهتومان درآمد خواهیم داشت؟

علیرضا

سلام خسته نباشی.میخواستم بدونم تواین سایتهای که کفتی ولی نگفتی به چه صورت ثبت نام کنیم تاپولدربیاریم.ممنون میشم راهنمای کنی.باتشکرعلی